Máte byznysový problém? Chcete restartovat firmu? Nevíte, jak začít?

Zeptejte se,
odpovíme!

Andělé HN

Hospodářské noviny a nejkreativnější mozky českého byznysu se spojily, aby pomohly dalším podnikatelům. Jsme tu pro vás.

Jak fungují Andělé

Andělé HN jsou tu pro předplatitele HN. Pokud jimi nejste, nezoufejte - vyberte si takové předplatné, jaké vám vyhovuje, a získáte kromě přístupu k Andělům také plný přístup k veškerému obsahu Hospodářských novin na iHNedu.

Zformulujte svůj dotaz. Nevadí, že bude delší, hlavně ať je z něj patrné, co vás zajímá, s čím potřebujete poradit, v jakém oboru podnikáte nebo chcete podnikat. Když přidáte nějaká čísla a detaily, vůbec nic se nestane. Naopak.

Projděte si seznam našich Andělů a promyslete si, s kým z nich byste se nejraději spojili. Pokud nebudete mít svého favorita, nic se neděje. Pak už jen vyplňte jednoduchý formulář s dotazem a je hotovo.

Každý dotaz projde redakční kontrolou - to abychom odfiltrovali vtipálky a ty, kteří nejdou pro hrubé slovo daleko. Ti budou mít tentokrát smůlu. Jednotlivé příspěvky pak předáme našim Andělům - buď přímo tomu, kterého jste si vyžádali, nebo tomu, který má k dotazu oborově nejblíž.

Naši Andělé se vám ozvou. Možná e-mailem, možná telefonem, možná přes videokonferenci. Ale určitě se ozvou a poradí, dají konzultaci zdarma, pomohou. Protože o to tu jde. Jen jim i nám dejte čas, může to pár dní trvat.

Byznysoví andělé HN

Jsme připraveni vám pomoct!

Partneři projektu

-->

Zeptejte se Andělů

Staré přísloví říká, že kdo se nezeptá, nic se nedozví. A kdy jindy se ptát, než v tak neklidných dobách, jaké právě prožíváme. Na vaše otázky, prosby o radu, žádosti o pomoc je připravený se podívat a věnovat jim část svého času elitní tým podnikatelek a podnikatelů. Takže neváhejte, využijte příležitosti a pište. Chcete si založit e-shop, ale nevíte, jak do toho? Na něco přijdeme! Potřebujete rozhýbat marketing a sociální sítě? Tady se dozvíte, jak na to! Jste se svou firmou na křižovatce a nevíte, kterým směrem se vydat? Zkusíme vás nasměrovat.

Vyplněním a odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním uvedených údajů za účelem, popsaným výše. Při zpracování těchto údajů dodržujeme tyto zásady, abychom náležitě ochránili vaše soukromí.

Je nám líto, ale otázky mohou pokládat pouze přihlášení předplatitelé.

Přihlaste se prosím a zkuste to znovu.

Nejste ještě předplatitelé? Neváhejte a vyberte si takové předplatné, jaké vám vyhovuje

Kde nás najdete

Hospodářské noviny vydává vydavatelství Economia, a.s.

Sídlo společnosti

Economia, a.s., Pernerova 673/47, 186 00 Praha 8