Vážení čtenáři, Andělé HN koncem března skončí.

Během roku 2020 a začátkem roku 2021 poradili pěti desítkám podnikatelů a podnikatelek, ale nyní vyráží pomáhat jinam. Děkujeme za zájem, v případě dotazů pište do 31. března 2021 na lubos.krec@economia.cz.

Máte byznysový problém? Chcete restartovat firmu? Nevíte, jak začít?

Hospodářské noviny a nejkreativnější mozky českého byznysu se spojily, aby pomohly dalším podnikatelům. Jsme tu pro vás.

Jak fungují Andělé

Andělé HN jsou tu pro předplatitele HN. Pokud jimi nejste, nezoufejte - vyberte si takové předplatné, jaké vám vyhovuje, a získáte kromě přístupu k Andělům také plný přístup k veškerému obsahu Hospodářských novin na iHNedu.

Zformulujte svůj dotaz. Nevadí, že bude delší, hlavně ať je z něj patrné, co vás zajímá, s čím potřebujete poradit, v jakém oboru podnikáte nebo chcete podnikat. Když přidáte nějaká čísla a detaily, vůbec nic se nestane. Naopak.

Projděte si seznam našich Andělů a promyslete si, s kým z nich byste se nejraději spojili. Pokud nebudete mít svého favorita, nic se neděje. Pak už jen vyplňte jednoduchý formulář s dotazem a je hotovo.

Každý dotaz projde redakční kontrolou - to abychom odfiltrovali vtipálky a ty, kteří nejdou pro hrubé slovo daleko. Ti budou mít tentokrát smůlu. Jednotlivé příspěvky pak předáme našim Andělům - buď přímo tomu, kterého jste si vyžádali, nebo tomu, který má k dotazu oborově nejblíž.

Naši Andělé se vám ozvou. Možná e-mailem, možná telefonem, možná přes videokonferenci. Ale určitě se ozvou a poradí, dají konzultaci zdarma, pomohou. Protože o to tu jde. Jen jim i nám dejte čas, může to pár dní trvat.

Byznysoví andělé HN

Jsme připraveni vám pomoct!

Partneři projektu

-->

Nejste ještě předplatitelé? Neváhejte a vyberte si takové předplatné, jaké vám vyhovuje

Kde nás najdete

Hospodářské noviny vydává vydavatelství Economia, a.s.

Sídlo společnosti

Economia, a.s., Pernerova 673/47, 186 00 Praha 8